side-area-logo

Showrooms

Raadpleeg onderstaande tabel om te weten welk aanbod u in welke showroom vindt.

Dender-
monde
Erpe-Mere Geel Gosse-lies Hout-
halen
Knokke Kuurne Leuven Luik Namur Oostende St-P-Leeuw Waver Wommel- gem Zaven-tem Zingem
deuren x x x x x x x x x x x x x x x x
trappen x x x x x x x x x x x x x x x x
parket x x x x x x x x x x x x x x x x
kasten x x x x x x x x x x x x
tafels x x x x x x x x x x x
wanden x x x x x x x x x x x x x x x x
plafonds x x x x x x x x x x x x x x x x
keukens  x x x x x x x x x
Tijdens de opendeurweekends zijn alle showrooms op zaterdag 14 en 21 oktober open van 10 tot 17.30
en op zondag 15 en 22 oktober van 13 tot 17.30u.

Dendermonde

Zeelse Baan 83 G
9200 Dendermonde
T +32 (0)52 37 68 02
F +32 (0)52 37 68 03
dendermonde@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Maandag op afspraak
Di – Vr
9u30 – 12u en 13u – 18 u
Za
10u – 17u30
Zon- en feestdagen gesloten

Erpe-Mere

Oudenaardsesteenweg 349
9420 Erpe-Mere
T +32 (0)53 70 77 09
F +32 (0)53 71 03 70
erpe-mere@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Geel

Antwerpseweg 181
2440 Geel
T +32 (0)14 56 38 56
F +32 (0)14 56 38 57
geel@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Gosselies

Rue du Pont à Migneloux 47 (N5)
6041 Gosselies
T +32 (0)71 85 04 14
F +32 (0)71 85 44 50
gosselies@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Houthalen

Grote Baan 28
3530 Houthalen
T +32 (0)11 81 52 27
F +32 (0)11 81 52 28
houthalen@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Knokke

Natiënlaan 127
8320 Knokke
T +32 (0)50 62 77 68
F +32 (0)50 62 77 69
knokke@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Enkel op afspraak

Kuurne

Brugsesteenweg 175
8520 Kuurne
T +32 (0)56 36 01 75
F +32 (0)56 36 01 76
kuurne@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Leuven

Tiensevest 142
3000 Leuven
T +32 (0)16 22 92 96
F +32 (0)16 22 92 97
leuven@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Luik

Avenue de l’Indépendance 85
4020 Wandre
T +32 (0)4 377 53 25
F +32 (0)4 377 57 49
liege@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Namen

Chaussée de Marche 881
5100 Wierde
T +32 (0)81 71 91 71
F +32 (0)81 71 91 72
namur@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Oostende

Zandvoordestraat 500
8400 Oostende
T +32 (0)59 56 50 50
F +32 (0)59 56 50 56
oostende@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Sint-Pieters-Leeuw

Bergensesteenweg 382
1600 Sint-Pieters-Leeuw
T +32 (0)2 331 66 46
F +32 (0)2 331 66 45
sintpietersleeuw@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Maandag op afspraak
Di – Vr
9u30 – 12u en 13u – 18 u
Za
10u – 17u30
Zon- en feestdagen gesloten

Wavre

Avenue Vésale 1
1300 Wavre
T +32 (0)10 75 02 70
F +32 (0)10 75 02 71
wavre@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr
13u – 18u
Za
10u – 17u30
of op afspraak
Maandag en zon- en feestdagen gesloten

Wommelgem

Autolei 352
2160 Wommelgem
T +32 (0)3 354 13 53
F +32 (0)3 354 13 56
wommelgem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Maandag op afspraak
Di – Vr
9u30 – 12u en 13u – 18 u
Za
10u – 17u30
Zon- en feestdagen gesloten

Zaventem

Leuvensesteenweg 427
1930 Zaventem
T +32 (0)2 720 73 15
F +32 (0)2 725 98 03
zaventem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Maandag op afspraak
Di – Vr
9u30 – 12u en 13u – 18 u
Za
10u – 17u30
Zon- en feestdagen gesloten

Zingem

Leenstraat 2
9750 Zingem
T +32 (0)9 389 64 22
F +32 (0)9 384 65 53
zingem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Maandag op afspraak
Di – Vr
9u30 – 12u en 13u – 18 u
Za
10u – 17u30
Zon- en feestdagen gesloten