side-area-logo

Showrooms

Raadpleeg onderstaande tabel om te weten welk aanbod u in welke showroom vindt.

Dender- monde Erpe-Mere Geel Gosse-lies Kuurne Leuven Luik Namur Oostende St-P-Leeuw Waver Wommel- gem Zaven-tem Zingem
deuren x x x x x x x x x x x x x x
trappen x x x x x x x x x x x x x x
parket x x x x x x x x x x x x x x
kasten x x x x x x x x x x x x x x
tafels x x x x x x x x x x x
wanden x x x x x x x x x x x x x x
plafonds x x x x x x x x x x x x x x
keukens  x x x x x x x x x x x

Dendermonde

Zeelse Baan 83 G 9200 Dendermonde T +32 (0)52 37 68 02 F +32 (0)52 37 68 03 dendermonde@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Erpe-Mere

Oudenaardsesteenweg 349 9420 Erpe-Mere T +32 (0)53 70 77 09 F +32 (0)53 71 03 70 erpe-mere@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Geel

Antwerpseweg 181 2440 Geel T +32 (0)14 56 38 56 F +32 (0)14 56 38 57 geel@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Gosselies

Rue du Pont à Migneloux 47 (N5) 6041 Gosselies T +32 (0)71 85 04 14 F +32 (0)71 85 44 50 gosselies@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Kuurne

Brugsesteenweg 175 8520 Kuurne T +32 (0)56 36 01 75 F +32 (0)56 36 01 76 kuurne@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Leuven

Tiensevest 142 3000 Leuven T +32 (0)16 22 92 96 F +32 (0)16 22 92 97 leuven@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Luik

Avenue de l’Indépendance 85 4020 Wandre T +32 (0)4 377 53 25 F +32 (0)4 377 57 49 liege@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Namen

Chaussée de Marche 881 5100 Wierde T +32 (0)81 71 91 71 F +32 (0)81 71 91 72 namur@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Oostende

Zandvoordestraat 500 8400 Oostende T +32 (0)59 56 50 50 F +32 (0)59 56 50 56 oostende@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Sint-Pieters-Leeuw

Bergensesteenweg 382 1600 Sint-Pieters-Leeuw T +32 (0)2 331 66 46 F +32 (0)2 331 66 45 sintpietersleeuw@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Wavre

Avenue Vésale 1 1300 Wavre T +32 (0)10 75 02 70 F +32 (0)10 75 02 71 wavre@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Wommelgem

Autolei 352 2160 Wommelgem T +32 (0)3 354 13 53 F +32 (0)3 354 13 56 wommelgem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Zaventem

Leuvensesteenweg 427 1930 Zaventem T +32 (0)2 720 73 15 F +32 (0)2 725 98 03 zaventem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak

Zingem

Leenstraat 2 9750 Zingem T +32 (0)9 389 64 22 F +32 (0)9 384 65 53 zingem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN Di – Vr 13u – 18u Za 10u – 17u30 of op afspraak