side-area-logo

Showrooms

Maak meteen een afspraak en kom langs wanneer het u past.

Klik op het mailadres van de showroom die u wenst te bezoeken en doe gerust een voorstel. Dan kunnen we in alle rust uw plannen doornemen en u gepast advies verlenen. Met de stalen en uitvoeringen bij de hand, kunnen wij u vast  beter inspireren. Ons Interieur-team verwacht u.

Dendermonde

Zeelse Baan 83 G 9200 Dendermonde T +32 (0)52 37 68 02  dendermonde@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Erpe-Mere

Oudenaardsesteenweg 349 9420 Erpe-Mere T +32 (0)53 70 77 09  erpe-mere@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Geel

Antwerpseweg 181 2440 Geel
T +32 (0)14 56 38 56  geel@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Gosselies

Rue du Pont à Migneloux 47 (N5) 6041 Gosselies T +32 (0)71 85 04 14 gosselies@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Kuurne

Brugsesteenweg 175 8520 Kuurne T +32 (0)56 36 01 75 kuurne@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Leuven

Tiensevest 142 3000 Leuven T +32 (0)16 22 92 96 leuven@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Luik

Avenue de l’Indépendance 85 4020 Wandre T +32 (0)4 377 53 25 liege@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Namen

Chaussée de Marche 881 5100 Wierde T +32 (0)81 71 91 71 namur@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Oostende

Zandvoordestraat 500 8400 Oostende T +32 (0)59 56 50 50 oostende@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Sint-Pieters-Leeuw

Bergensesteenweg 382 1600 Sint-Pieters-Leeuw T +32 (0)2 331 66 46 sintpietersleeuw@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Wavre

Avenue Vésale 1 1300 Wavre T +32 (0)10 75 02 70 wavre@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Wommelgem

Autolei 352 2160 Wommelgem T +32 (0)3 354 13 53 wommelgem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Zaventem

Leuvensesteenweg 427 1930 Zaventem T +32 (0)2 720 73 15 zaventem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak

Kruisem (Zingem)

Leenstraat 2 9750 Zingem T +32 (0)9 389 64 22  zingem@dhondt-nv.be

OPENINGSUREN
Di – Vr 13u – 18u  Za 10u – 17u30

 of op afspraak